wtorek, 27 stycznia 2015

Aukcja Osiągnięć Burmistrza


Ogłaszam niniejszym Ogólnoeuropejską Aukcję dotyczącą osiągnięć Burmistrza Miasta Chojnice, Arseniusza Finstera w kwestii nadania tytułu honorowego obywatelstwa miasta Chojnice dla artysty Janusza Trzebiatowskiego.  

Co prawda Arseniusz Finster mówi :

 "Trzebiatowski użył określenia hołota ( określając tym samym mieszkańców miasta Chojnice ) bardzo niefrasobliwie i źle, ale na Boga przyszedł i przeprosił. Czy w was - mówię do tych, którzy są przeciwko, nie ma takiej chrześcijańskiej życzliwości, że można przebaczyć i powiedzieć: no dobra pomylił się, chlapnął. Ja też wielokrotnie podchodzę emocjonalnie do sprawy "

Radni Miasta Chojnice za łagodną perswazją Burmistrza Miasta, Arseniusza Finstera prawie zgodnie podjęli Uchwalę o nadaniu tego znamienitego tytułu  artyście Janiuszowi Trzebiatowskiem,... no bo jak się już jeden milion złotych z kasy miejskiej w tę postać zainwestowało, to nietaktem jest się przecież wycofać. 

Cia ...zatem w dobie obecnych ogólnopolskich wydarzeń jest to niewątpliwie osiągnięcie Burmistrza Miasta Chojnice i jako takie zostaje wystawione na publiczną Aukcję. Proponuje rozpocząć od 1 złotego 

Czekam na oferty, które w pisemny sposób można składać na mojego maila : janikprawo@wp.pl 
Zwycięzca Aukcji zapewne odbierze z rąk Burmistrza Miasta Chojnice Szczere Gratulacje oraz być może Dyplom podpisany przez Radnych miasta Chojnice upoważniający go do bezpłatnego przechadzania się po mieście Chojnice w dowolnym czasie i dowolnym miejscu celem wybrania sobie ulicy, którą to Radni Miasta nazwą jego imieniem i nazwiskiem a ja skromnie odbiorę zaproponowaną najwyższą kwotę oczywiście w gotówce do rąk moich własnych.
Tu dodam, że po akcji Amber Gold nie mam zaufania do banków. 

Aukcję zaakcentuje piękna kobieta ...wszelkie spekulacje co do tożsamości asystentki z góry skazane są na niepowodzenie. Dodam tylko, że jest to partnerka nienakręconego jeszcze filmu Jamsa Bonda 007. 

Acha ...i gdzieniegdzie przewinie się mój pies Ataman ( Owczarek Belgijski  ) czuwający nad prawidłowym przebiegiem całej Aukcji.

Aukcja prowadzona będzie do skutku a ten z kolei będzie odpowiednio zdefiniowany i podany do publicznej informacji. 

Dobrej zabawy wszystkim życzę ...bo cóż nam pozostało,.. jak tylko się dobrze bawić :) i się dobrze śmiać :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz