poniedziałek, 2 listopada 2015

Bagietka a oszustwo Agackiej

Jak oszukiwała Jolanta Janik, obecnie Jolanta Agacki ?
Mając pełną świadomość, że aby okraść z milionów wspólnika, byłego męża, Mariusza Janika, Jolanta Janik musi oszukiwać ... co robi ? .. czyni to bez mrugnięcia okiem.
W końcu gra toczy się o miony złotych!!! 
Jolanta Janik wprowadza do swojego planu łasych na kasę prawników: radcę prawnego spółki Bagietka, Krzysztofa Małeckiego i radcę prawnego Krzysztofa Podniesińskiego.
Stosują różne metody, jak: 
wysyłanie mi anonimów, groźby telefoniczne, inblanca podsuwane do podpisu, wyrzucanie z budynku, użycie siły fizycznej, włamanie się do pomieszczenia Mariusza Janika i okradzenie go z ważnych dokumentów, fingowanie dowodów do sprawy karnej, pozbawienie na lata środków egzystencjalnych, fingowane wyceny udziałów itp, itd... a wszystko to po to, abym na bardzo korzystnych dla nich warunkach oddał im udziały w spółce Bagietka i udziały w nieruchomości położonej przy Al. Bayeux 12.
Kiedy to nie odnosi pożądanego skutku oszukują na potęgę Komornika mając go przy tym za idiotę co to się nie pokapuje.
Podaje jeden z wielu przykładów.
W lutym ( 19 luty 2010 r. ) Pani Jolanta Janik, Prezes zarządu PHP Bagietka wystosowuje pismo do Biegłego Sądowego, który wyceniał wartość udziałów w spółce Bagietka, Andrzeja Rosińskiego, w którym to otwarcie pisze i o samym czynszu dla Mariusza Janika i o jego globalnej wysokości .. 20.000 zł miesięcznie. 
Dodaje przy tym, z dzisiejszego punktu odniesienia, ironicznie, że ta kwota osłabi spółkę finansowo. A od maja kiedy po krętactwach odkupują ode mnie udziały ..natychmiast wypłacają sobie te 20.000 zł miesięcznie .. nie mając już skrupułów, że to osłabi spółkę. 
Ale, ale ..  jeszcze zanim nastąpiła sprzedaż udziałów Jolanta Janik kłamie w żywe oczy Komornikowi, że Mariuszowi Janikowi, pisząc do komornika ( pismo z dnia 9 kwietnia 2010 r. ) nic od spółki Bagietka się nie należy a do dywidend nie ma prawa. 

.. zapraszam do lektury, celem zobrazowania przewału jaki Jolanta Janik obecnie Agacki wspólnie z radcami prawnymi Małeckim i Podniesińskim dokonali aby się wzbogacić ...
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz