środa, 25 listopada 2015

Adam Gogacz - Boże coś Polskę ...

No tak, ale za chwilę co niektórzy powiedzą ..  zwariowałem i podlizuję się nowej władzy ...

Moi drodzy, po przeanalizowaniu ostatniego świetnego wpisu na blogu Romana Sklepowicza stwierdziłem, że moje podświadome odczucia co do zwycięstwa PiS w takiej formie jaka się stała może wcale nie być przypadkowa .
Według Nostradamusa trzecia wojna światowa potrwa 27 lat, prawdopodobnie trzy lata mamy już za sobą, będzie to jednocześnie ciąg III i IV wojny światowej polegającej na walce islamu z chrześcijaństwem zachodniej europy .
Polska zostanie praktycznie nietknięta i w wyniku wielu splotu wydarzeń może stać się mocarstwem rządzącym kontynentem wspólnie z Francją, mają to być dwa sąsiadujące ze sobą mocarstwa . To tak w wielkim skrócie .

Jakie według mnie jest połączenie PiS z tymi wyżej wymienionymi faktami ?

Polska od wieków była nękana, ale w tych wszystkich głupotach jakie czyniliśmy jako naród mieliśmy zawsze wiele szczęścia , szczęścia lub chronieni nadprzyrodzoną mocą .
Może to faktycznie Bóg ? ... niezależnie co pod tym pojęciem się kryje.
Jedno jest pewne, mamy często szczęście w nieszczęściu .

Dla wielu z nas zwycięstwo PiS z Jarosławem Kaczyńskim jest nieszczęściem, a dla wielu błogosławieństwem .

To fakty niezaprzeczalne, przyjrzyjmy się temu zjawisku z innej strony .
Mamy w tej chwili wojnę światową, niezależnie czy Nostradamus miał rację czy urojenia, wojna jest i już .

Dziwne w tych naszych losach jest to, że właśnie w takiej chwili kiedy nasi zachodni wysoko rozwinięci sąsiedzi zapętlili się we własnych sidłach i zostali ewidentnie zaatakowani przez islam w tej chwili pod szyldem ISIS, właśnie w takim , anie innym momencie wybraliśmy dobrowolnie i w zdecydowanej przewadze rządy ugrupowania zdecydowanie konserwatywnego .

Rządy, które zdecydowanie sprzeciwiają się wciąganie nas w syf jaki nawyczyniały Niemcy, Francja, Włochy i ogólnie kraje starej unii i USA .

Wątpliwym jest by się ugięły i pozwoliły sobie na spolegliwość wręcz służalczość wobec zachodu . Co za tym idzie, tym właśnie przypadkiem nie przypadkiem możemy powolnie bo powolnie, ale jednak umacniać naszą pozycję na świecie .

Odrzuciliśmy w zdecydowanym stopniu rządy zakłamane , łase na pieniądze pieniądze jeszcze raz pieniądze . Na tyle zachłanne na tzw mamonę, że są wstanie brać i grabić tu i teraz, zdaje się, że nawet to było ich motto - liczy się tu i teraz, a więc nie bacząc na jakąkolwiek przyszłość nawet swoich dzieci czy wnuków brali i grabili do siebie, nie licząc się z tym, że całe te świecidełka za chwilę do niczego im i ich wnukom się nie przydadzą, bo jak można dobrze się bawić z uciętą głową ? .

Wiem Jarosław Kaczyński jawi się obecnie jako szaleniec obłąkany z jeszcze bardziej obłąkanym Macierewiczem ale ...

No właśnie, ...ale to teraz, a jeśli dalej tak potoczą się wydarzenia na arenie politycznej, a raczej na polu bitwy to może być jedyny szalony przywódca, który w swym szaleństwie stworzy nam metodę do przetrwania i powstrzymania fali islamistów zalewającej przynajmniej nas, a w perspektywie i europy .

Żyjemy w takich , a nie innych czasach . Czas pokoju po II wojnie światowej był najdłuższy w historii i się skończył . Te czy inne rządy musiały by ograniczyć nasze swobody obywatelskie, ograniczyć demokrację .
Demokracja sama w sobie nie jest zła, ale najwybitniejsi politycy głoszą, że nic lepszego nikt nie wymyślił .
No i stało się !
Tak jakby wykrakali, to z czym mieliśmy do czynienia, to nie do końca była demokracja, to była samowola .
Co gorsza samowola owa była dostępna dla cwaniaków, sprzedajnych polityków i mętnych biznesmenów.
Reszta mogła popatrzeć ja państwo się bawi, a spróbuj naruszyć przepis przez nich i dla nich stworzony, wara !
Tak więc wielkiej straty nie będzie, a może być wielki zysk ....
.. pamiętajcie tylko, zanim rzucicie się z krytyką mojej oceny, że to co myślę to przewidywania na lata, na pokolenia w przód ... nie tu i teraz .

                                                                   Boże coś Polskę .... pozdrawiam Adam Gogacz .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz