niedziela, 5 lutego 2017

Burmistrz Finster zatrudnia Oszusta

Adwokat, Wojciech Schmidt oszust, zatrudniony na etacie w Urzędzie Miasta za 5.000 zł miesięcznie, od 2006 roku. Kto tego oszusta zatrudnił ??  .. oszust, Arseniusz Finster, Burmistrz Chojnic. Arseniusz Finster, sam oszust i zatrudnia oszustów. To jest czas, aby mówić prawdę a nie owijać w bawełnę. Adwokat, Wojciech Schmidt towarzyszył permanentnie we wszystkich procesach jakie mi wytoczył burmistrz Chojnic, Arseniusz Finster. Adwokat, Wojciech Schmidt wyrobiony oszust, jeżeli chodzi o terminy sądowe. Raz nawet, aby się mu upiekło poszedł do znajomego Ginekologa, aby uzyskać zwolnienie lekarskie. Zwykła menda, żerująca na ludziach. Te 5.000 zł miesięcznie ta menda dostaje jedynie za gotowość do pracy. Natomiast  za jakieś zlecenia dla miasta kasuje adekwatnie do swojego "dużego brzucha". Pozwalam sobie pisać o nim menda ludzka, bo przysięgał przed sądem, że ja nie jestem wstanie jego, jako adwokata, Wojciecha Schmidta niczym obrazić... na to jest protokół sądowy.
Ale policzmy .. każdy rok to 60.000 zł !!!! przyjmijmy 10 lat … tej gnidy.. to mamy już 600.000 zł, co kosztuje mieszkańców Chojnic. Za każdą głupotę kasuje dodatkowo … za tzw. opinie prawne…. Nie chce mi się pytać, ale tu, jeżeli chodzi o adwokata, Wojciecha Schmidta chodzi zapewne o miliony….
A w Urzędzie Miejskim Chojnice jest wielu prawników, jak chociażby, Dyrektor Generalny Urzędu Miasta, Robert Wajlonis. No ale ten permanentnie zamiast do pracy to idzie do sądu dorabiać sobie do pensji, jako radca prawny o czym wie dokładnie Prokuratura Rejonowa w Chojnicach, Sąd Rejonowy w Chojnicach … i  wszyscy trzymają mu palec głęboko w …,  no bo on swój a swojemu trzeba pomóc… 
... ale o tym potem …
Zapraszam do lektury ….




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz