piątek, 17 lutego 2017

Spuścić wodę po Paluchu

Szanowni Państwo, 
zakałą społeczeństwa, o czym zapewne wiecie są małomiasteczkowe układy kładące naszą gospodarkę na łopatkach. 
Z czasem chamstwo i buta "małych człowieczków" na "dużych stanowiskach" przy pomocy skorumpowanych sędziów powoduje, iż są całkowicie bezkarni w stosunku do Suwerena jakim jest obywatel Polski. 
Przykład z Naszego Małego Miasteczka Chojnic.
Paluch, Prezes Centrum Park Chojnice sp. z o.o pozwala sobie zakupywać urządzenia do weryfikacji poczty od obywatela, który chce w ramach dostępu do informacji publicznej dowiedzieć się na temat wydatkowanych pieniędzy, pod kontem ... i tu UWAGA !!! 
... zawartości w tej poczcie .. Obornika ( świńskiego, czy też krowiego gówna).
To tłumaczy go, że nie musi odpowiadać jak wydaje "swoje", bo tak je traktuje, pieniądze czy to na prywatne wycieczki, czy też na sute zabawy połączone ze śpiewem,tańcem, swawolą, hulankami. 
Władza lubi się za cudze bawić.
Ale co tam, wnoszę o zapoznanie się z wyrokiem skorumpowanego chojnickiego sądu, który w tej sprawie wydał jedynie słuszny dla władzy wyrok, poniżając tym samym obywatela.

PS Obecnie Paluch po 15 latach ustąpił ze stanowiska organizując sobie bogaty bal na koszt podatnika. 
Sam burmistrz, Arseniusz Finster, doktor nauk moskiewskich, bo tam taniej jest taki tytuł uzyskać, towarzyszył mu w tej drodze przy suto zastawionym stole, dźwiękach muzyki i szeregu "zacnych oddanych basenowi ludzi" .
Ludziom tym absolutnie nie przeszkadzało, że nawet ich dzieci, korzystając z tego basenu były narażone na utratę życia, bądź dużego uszczerbku na zdrowiu. 
Sanepid nawet kłamał jak tylko mógł, aby sprawę bakterii na basenie tuszować. 
Ale co tam .... 
Ukochany Kraj .. Umiłowany Kraj ... Polska 
.. spuści się wodę i będzie ok .....


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz