sobota, 4 lutego 2017

Finsterowy kwik kwik

Odnosząc się do wczorajszej konferencji  ( 03.02.2017 ) jakże żałosnego zawodzenia „byłego” burmistrza Chojnic, Arseniusza Finstera, że oto „Warszawa” odcina mu dostęp do darmowego koryta, bo  nie można tego inaczej spuentować, jak kwik przerażonych prosiaków, które bez państwowej paszy nie znaczą nic. Przypomnę Państwu moją książkę Trzy Fazy prawdy wraz z filmem TVN który już wtedy spuentował  takie działanie.


Jestem za dwukadencyjnością: burmistrzów, wójtów, prezydentów, starostów, posłów, senatorów, radnych miejskich , wojewódzkich , gminnych, powiatowych, dyrektorów szkół, spółek miejskich, komunalnych i wszystkich innych instytucji w których w 100 % występuje kapitał publiczny.
Stanowisko moje uzasadniam tym, że każda władza deprawuje nawet najlepszych. A samorządowiec to nie jest zawód, tylko służba ludziom.
Na koniec …
Arseniuszu … taksówkarz, akordeonista oraz kierowca, to nie są żadne hańbiące zawody .. zawsze możesz wrócić do robienia hot Dog ów  a jak nie będzie Ci interes szedł to „pożarem” sprawę się w kreatywny sposób rozwiąże. Masz w tym doświadczenie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz