środa, 1 lutego 2017

Wały w prokuraturze cz.9

Według mojej informacji blog mój jest permanentnie obserwowany przez służby czego wyrazem są liczne telefony. 
Jest zatem okazja do zweryfikowanie szeregu matactw tak Prokuratury Rejonowej w Chojnicach jak i Sądu Rejonowego w Chojnicach.

Otóż .. następna sprawa: 

W dokumencie z dnia 15.04.2016 roku, sygnatura PR IP 35.2016, prokurator, Mirosław Orłowski twierdzi, iż Postanowienie napisane w śledztwie 3 Ds. 434/15 przez policjanta nie jest projektem tylko Postanowieniem, czyniąc tym samym bezprecedensową wykładnie prawa w Polsce. 

Mirosław Orłowski, obyty w prawie twierdzi:

„Wskazany dokument nie jest projektem a postanowieniem.”   ???

Otóż:

Policjant, KPP Chojnice, Tomasz Nieżurawski poczynił na polecenie pisemne prokurator, Doroty Gumowskiej projekt postanowienia o umorzeniu śledztwa 3 Ds. 434/15, który następnie po zatwierdzeniu przez prokuratora nabiera mocy prawnej i jest Postanowieniem z mocy kodeksu postępowania karnego.

Czyli napisane przez policjanta postanowienie nie miało  mocy prawnej a skoro nie miało mocy prawnej, to nie istniało w obiegu prawnym i  dalsze czynności dokonane przez Mirosława Orłowskiego, były co prawda w ramach prawa, ale niezgodne z prawem, o czym doświadczony prokurator winien wiedzieć !!!!

To co on zrobił Mirosław Orłowski jest w tym przypadku świadomym fałszowaniem dokumentów !!!!, ale to w prokuraturze Rejonowej w Chojnicach jest standardem pracy prokuratorów !!!! 

PS Cieszę się przeogromnie z zainteresowania moim blogiem przez odpowiednie  służby. A tak do informacji na przestrzeni niecałego miesiąca otrzymałem około 15.000 odwiedzin mojego bloga ... 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz