niedziela, 1 listopada 2015

Bagietka a Małecki, radca prawny

Pan Krzysztof Małecki, radca prawny spółki Bagietka próbuje mnie szantażować, abym nie publikował rzeczy oczywistych ( poniżej jego mail do mnie ).
Gdy tym czasem, moim zdaniem dopuścił się przestępstwa polegającego na oszukaniu Komornika Sądowego, Marię Krauze w celu wzbogacenia.
Mając wiedzę, że spółka Bagietka zabezpieczyła na swoim koncie firmowym 720.000 zł na okoliczność czynszu za użytkowanie nieruchomości będącej w 55 % własnością Mariusza Janika nie poinformował o tym fakcie Komornika Sądowego, Marię Krauze, mimo, iż był do takiej informacji prawnie zobligowany.  
Radca prawny spółki Bagietka, Krzysztof Małecki  walczył natomiast z Biegłym Sądowym, powołanym przez Sąd Gospodarczy do wyceny udziałów w spółce Bagietka o to, że ten zamieścił zastrzeżenie dotyczące ponoszenia kosztów najmu budynku. 
Krzysztof Małecki, reprezentując spółkę Bagietka  napisał do Sądu Rejonowego Gdańsk Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS, że roszczenie ponoszenia kosztów najmu w świetle utworzonej rezerwy w wysokości 720.000 zł  jest uprawdopodobnione.
Te informacje winien był także przekazać Komornikowi Sądowemu, Marii Krauze a tego z zamysłem nie zrobił.
Gdyby te informacje, które przede mną zataili, podali do wiadomości Komornikowi Sądowemu, Marii Krauze to nigdy nie sprzedałbym ani 50 % udziałów w spółce Bagietka ani 55 % udziałów w nieruchomości położonej przy Al. Bayeux 12.
Za tak " ukradzione pieniądze komornikowi"- zatajone przed nim , spółka Bagietka a nie Pani Janik kupiła ode mnie udziały w spółce Bagietka celem ich umorzenia.
Krzysztof Małecki jako radca prawny Spółki był na bieżąco ze wszystkim informacjami i ścisłe współpracował z Panią prezes zarządu Jolantą Janik i radcą prawnym Krzysztofem Podniesińskim.
Poniżej lektura obrazująca powyższy tekst.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz