środa, 18 listopada 2015

Adam Gogacz - wojna jest już .. pytanie .. co z nią zrobimy? !!!

Moi drodzy czytelnicy, 
fani i przeciwnicy, 
... nie wszystkim podoba się moje podejście do sprawy terroryzmu i powiązanego z nim problemu tzw uchodźców  . Tak zwanego ponieważ to żadni uchodźcy, a zwarta piąta kolumna sieci terrorystycznych ISIS ... Ale po kolei ...

Jak już zapewne wszyscy zauważyli, mamy wojnę, wojnę specyficzna i prawdopodobnie najtrudniejszą w dziejach ludzkości . Ta wojna jest czymś w rodzaju cukrzycy, zabija po cichu, skutecznie i bezwzględnie nie uprzedzając ofiary żadnym mniej czy bardziej wyrafinowanym sygnałem .

Tym bardziej jestem zaniepokojony obłudą i bezczelnym podejściem rządzących krajami, szczególnie tzw. starej unii, jak również starego naszego rządu krajowego . 
Mam nadzieję, że nowy rząd nie pozwoli robić z nas żywej tarczy .
W prawdzie nasi nowi ministrowie okazali już dezaprobatę w stosunku do naszych " przyjaciół " z zachodniej granicy, ale jak długo ? .. tego nie wie nikt ...

Interesy lub Bóg wie co jeszcze, przysłaniające prawidłowe rozstrzyganie tego problemu spycha naszą cywilizację w niebyt i zagładę .

Teraz albo nigdy kochani i tylko razem, w przeciwnym razie wszyscy zginiemy !

Po moich ostatnich wpisach na FB jestem zaniepokojony niepotrzebnymi reakcjami, nie tyle moich oponentów, a zwolenników, którzy w imię obrony " naszej " racji pokłócą się ze wszystkimi i o wszystko . Zupełnie bez sensu tłuką się między sobą, a to, że Ukrainiec , a to, że Rusek, a to , że Węgier i tak dalej i tak dalej ...

Drodzy moi przyjaciele i nieprzyjaciele - tylko tak dalej, a zasrańcy z ISIS zacierają łapki w imię swojego czegoś tam co mają w deklach . Dekle ich nie takie głupie są, bo wprowadzili nas w stan wzajemnej paniki za czym idzie oskarżanie i brak jedności .

Teraz - Rosja , Ukraina , Polska , Węgry , Słowacja , Czechy , Chorwacja , Litwa, Łotwa , Estonia i te państwa o których zapomniałem  muszą się trzymać razem bezapelacyjnie i bezwzględnie , a stara unia jak chce niech dołączy , jak nie to nie !

Jak to na wojnie musi nastąpić podział łupów.

Wszystkie państwa biorące udział w akcji - " Odwet " powinny podzielić się strefami wpływów w krajach podbitych , a oficjalnie wyzwolonych . Nic nowego się nie stało pod tym względem . Wojna to najlepszy interes dla zwycięzców i tak musi być . 
Interesu nie będzie , .. nie będzie woli walki , ... a i najemnicy się nie znajdą .

Nie mamy wyjścia , obywatele globu musimy to zgnieść w zarodku . Hitlerowi też ustępowano w imię poprawności politycznej i wiemy co z tego wynikło .

Apeluję do oburzonych , delikatnych - to jest Wojna ! 
... i nie ma wyjścia jak rękawicę podnieść, bo i tak już dawno w błocie leży, .. dawno rzucona !

                                                                  Pozdrawiam Adam Gogacz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz