czwartek, 15 października 2015

Pan Kaczyński Opinia dla Janika

Przedstawiam Państwu zapowiedzianą poprzednio Opinie na temat formy prawnej uregulowania struktury organizacyjnej i właściwości sądów powszechnych, autorstwa dr Piotra Czarnego Eksperta ds. legislacji w Biurze Analiz Sejmowych z dnia 7 grudnia 2012 r. zaakceptowaną przez Dyrektora Biura Analiz Sejmowych Zbigniewa Wronę. Przypomnę, że w/w Opinię otrzymałem od Pana Jarosława Kaczyńskiego. 
Temat ten będę jeszcze dalej w innej serii kontynuował ukazując poziom sądownictwa polskiego na przykładach odpowiedzi poszczególnych Prezesów Sądów Polskich. W wielu wypadkach jest to żenada, jeżeli chodzi o poziom wiedzy tych sędziów. Tak dla uproszczonego przykładu .. żyliśmy jak Państwo wiedzą, swego historycznego czasu pod zaborami. Pruski, Rosyjski i Austriacki. Pruski wyróżniał się dyscypliną. Rosyjski matolstwem. Austriacki kulturą. I na takim, z dużym przybliżeniu poziomie otrzymywałem odpowiedzi od poszczególnych Prezesów Sądów Polskich na zadany temat. 
Czasami się zastanawiam .. skąd te matoły w sądach się biorą ... ale odpowiedz jest prosta .. władza nie chce myślącego aparatu ... chce mieć służalczy ..chce mieć przygłupów co to w razie potrzeby na skiniecie palcem  "w ramach prawa i zgodnie z prawem na dany potrzebą czas usankcjonują rządowe przewały "  
cia... Ukochany Kraj .. Umiłowany Kraj ...chcesz być doceniony ... wyjedz z Polski :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz