czwartek, 8 października 2015

Adam Gogacz o Monice Olejnik - sztuczna kukła !

Kim jest Monika Olejnik w oczach większości Polaków ?
Pani , jeśli można ją tak nazwać, Monika jest tworem, zdziwaczałym, wręcz dziwadłem, które zostało umieszczone wśród niby ważnych i poważnych dziennikarzy . Zastanówmy się co tak naprawdę ta babka osiągnęła ? 
W sumie to nic. 
Poza tym , że jest gwiazdą jednego sezonu, poza tym , że wali bez namysłu w każdego kto przyjdzie do programu, który stworzył jej możliwość robienia tego co robi ... bo ... ? 
Bo najprawdopodobniej spotkało ją to szczęście bycia wśród najlepszych w odpowiednim czasie , aż jej włosy między zębami urosły ...

Czy to sukces ?
No jest sukces ! 
Dziewczyna , obecnie podstarzała, jednak została ustawiona na stanowisku TVN - propaganda w celu podbijania punktów procentowych Platformy Obywatelskiej - tyle na dziś. Nie wiadomo jednak co zrobią nowe władze TVN w bardzo bliskiej przyszłości, wszak Pani Monisia podstarzała się i raczej niczego " blond włosami " nie ugra , a nowe władze patrzą i przyglądają się jej uważnie, ... tak myślę ....

Czy widzowie Monisię lubią ?
Nie ! Jednak o to jej chodzi. 
Ona z nielubienia jej osoby żyje ! 
Zapomina się jednak, że jest nudna, a oglądalność ma tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia i to jej pracodawcy niebawem, myślę , zauważą, albo wiedzą to już . 
Tylko jest jeden problem. Bo to dziecko resortowe nie jest łatwo kopnąć w podstarzałą dupę ...

Telewidzowie jednak ....
Telewidzowie jednak zwolnią ją niedługo dyscyplinarnie ....
PS Pani Moniko - Ja Adam Gogacz wpraszam się do Pani programu i obiecuję - nie będzie łatwo,  tyle, że Pani ... Pani Monisiu . 
Pozdrawiam Adam Gogacz .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz