wtorek, 6 października 2015

Adam Gogacz mówi jak jest - broń dla wszystkich !

Dlaczego Polacy powinni mieć broń w domach ?

Szanowni Państwo,

jeszcze niedawno byłem przeciwnikiem łatwego dostępu do broni przez większość ludzi.
Teraz jednak w obliczu nowej, moim zdaniem, strasznej rzeczywistości. W obliczu toczącej się III wojny światowej.
Tak! Tak, proszę Państwa .. ona już się toczy !!! ... Rządzący w Unii Europejskiej postanowili za Nas o Nas bez Nas !!!
A co postanowili ? … by wpuszczać beztrosko wszystkich uchodźców czy imigrantów - zwał jak zwał. Rządy Europy i USA uznały, że Ukraina jest poszkodowana i trzeba jej pomagać, a Polacy winni są, nie wiedzieć czemu, ale winni są otworzyć się na Ukrainę i zablokować się na Rosję ...

Wiem, wiem miało być o broni ...

Tak, ten wstęp ma bardzo dużo wspólnego z tym, że uważam, iż Polacy powinni mieć w domach broń palną bez większych problemów - coś na wzór USA czy Rosji ...
Jeśli mamy być skuteczni, szczególnie w obliczu walki z terroryzmem, który jak dowiadujemy się z ostatnich doniesień, wejdzie niepytany do naszego kraju prędzej niż myślimy . Zatem, jesteśmy w stanie wojny i czas do tego przywyknąć. Myślę również, że czas przywyknąć do faktu, iż życie nasze zmieni się i to na wiele lat, jeśli nie na zawsze…  
Myślę , że wojna z terroryzmem nie zakończy się nigdy . Polacy powinni przechodzić skuteczne i prawdziwe szkolenia w zakresie obsługi broni palnej. Powinni przechodzić szkolenia z psychologiem, tak by wiedzieć jak zachować się gdy nie będzie wyjścia jak zabić  aby żyć!!! Jak zabić, aby Twoja rodzina mogła myśleć o przeżyciu!!!  Zabić po to by na przykład ocalić setki ludzi w galerii ...  gdy nie ma czasu na wzywanie pomocy.
Unicestwić fanatyka zapakowanego materiałem wybuchowym . Broń Polacy powinni mieć również by móc skutecznie bronić swoich domostw, dzieci, żony, matki.
Ze wschodu , na skutek działań zachodniej Europy, grozi nam fala ataków banderowskich band, skutecznie odradzających się. Są to fakty potwierdzone przez mojego serdecznego kolegę z Ustrzyk w Bieszczadach oraz rodziny spod Lublina i Radomia . Grupy banderowców zapowiadają ataki na Przemyśl i wschodnie flanki naszej Ojczyzny . 
Broń trzeba mieć w takich warunkach i nie ma mowy o innych rozwiązaniach . Oczywiście, nie każdy może broń mieć. To wiem i ja i Państwo. Nie powinni mieć ludzie z chorobami psychicznymi , ludzie karani za przemoc też nie .
Reszta, po uprzednim przeszkoleniu, rekomendacji psychologa, powinni mieć ją w domach , samochodach w kaburze ... przy sobie. Tego wymaga obecna sytuacja !!!

Wiem, wiem co niektórzy powiedzą ...

Pomyślcie jednak sami! Czy ktoś Wam pomógł w obliczu prawdziwego zagrożenia ? Czy policja jest wstanie w obliczu niebezpieczeństwa wyrosnąć nagle spod ziemi ? Pomyślcie zanim skrytykujecie mnie i ogłosicie świrem bez serca . Pozdrawiam wszystkich Adam GogaczBrak komentarzy:

Prześlij komentarz