sobota, 25 kwietnia 2015

Spisek !!! Szef FBI kłamie w interesie Izraela !!!

Zapraszam do ciekawej opinii Adama Gogacza na temat kontrowersyjnej wypowiedzi szefa FBI Jamsa Comeya , który oskarża Polaków o udział w Holocauście. Mariusz Janik


Moi drodzy czytelnicy , na wstępie tego co chcę Wam przekazać zaznaczę … nie jestem w żaden sposób antysemitą … po prostu myślę racjonalnie. Próbuję w tym natłoku informacji, którymi jestem na co dzień bombardowany przeróżnymi mediami przynajmniej kierować się pragmatyzmem i realizmem ...
Przejdźmy zatem do meritum , a jest nim wypowiedz i jego celowość, szefa FBI Jamsa Comeya , który oskarża Polaków o udział w Holocauście . Fakt , że jest nieprawdą to co stwierdził publicznie szef FBI jest dla nas oczywiste. Myślę , że mało kto ma inne zdanie , tym bardziej moja podejrzliwość rośnie z dnia na dzień w stosunku do USA. Do prezydenta USA , do Izraela , do społeczności Żydowskich ... no właśnie , z jakiego powodu amerykanom opłaca się robić z siebie idiotów ? Dla mnie jest oczywiste , że ani szef FBI ani Prezydent USA ani społeczeństwo amerykańskie nie jest niedouczone , słowem nie jest głupie . Ewentualnie większa część tzw. zwykłego społeczeństwa , zwykłych ludzi jest zmanipulowana i zwyczajnie celowo ogłupiona, tak by można tym wielkim krajem rządzić bez przeszkód. A to już wszyscy doskonale wiemy , chociażby z byle jakiego amerykańskiego filmu . Przy wielu moich wątpliwościach co do jakości i przejrzystości sprawowania władzy przez amerykańskich przywódców , zarówno w samych stanach
jak i odgrywanie żandarma światowego pokoju , mam do tego narodu , a raczej tej mieszanki  sporo szacunku za ich osiągnięcia naukowe i ogólnie cywilizacyjne. Myślę , że każdy z na,s nawet jak nie wypada to po cichu zachwyca się niektórymi osiągnięciami Ameryki .
Tak więc ,szanuje  ich inteligencje, co nie przeszkadza mi, że nie mogę zgodzić się z Prezydentem Obama, ani szefem FBI , że nie wiedzieli jaka ta historia naprawdę jest . To są ludzie najwyższego zaufania społecznego, co wiąże się z ogromnym wykształceniem . Szef FBI powiedział to co jest na rękę społeczeństwu Żydowskiemu , które przebiera nogami by w tym dziwnym kraju jakim jest Polska postawić swe nóżki.  Jeśli się nie mylę, to czeka na nich 400 tyś sztuk kamienic , lasy i Jahwe i wie tam kto jeszcze co !

Dlaczego w ten sposób ?

Nasi bracia z Izraela , Nowego Yorku i innych centrów żydowskiego imperium , nie za bardzo mogą ot tak, chcieć od ręki sobie przejąć na własność prywatną Polski. Boją się niepokoi społecznych, co w efekcie spowodowałoby złe postrzeganie i tak nie najlepszego ich wizerunku. Rekompensują sobie to tylko pieniądzem i sprytem starego lichwiarza .
Ich spryt jest od tysięcy lat nieograniczony , a teraz mają w garści, to znaczy w portfelu większość rządów na świecie w tym i USA . Plan jest prosty i w miarę potrzeby dostosowany do zmieniających się warunków. Amerykanie prowokują resztę świata, by ci zmienili optykę widzenia na Polaków. Jest to czynione  powoli i z rozwagą ..  to tak w wielkim skrócie. 
Prezydent Obama myli się trzy lata temu ? ..  myli ?  .. Wątpię  .. przeprosin brak!!   Szef FBI powiedział, co powiedział i tu już krok poszedł dalej  .. Przeprosin nie będzie !!! ..by nie drażnić Izraela !!! 
Z ostatnich doniesień prasowych dowiadujemy się , że wypuszczono gry w karty dla dzieci i dorosłych , które sugerują , że z nazistami to my Polacy .. "za pan brat".  Polak - Nazista dwa bratanki ! Cała ta maskarada potrzebna jest by w przeciągu dekady lub dwóch zatruć umysły , zwłaszcza młodych ludzi.  Przyzwyczaić resztę świata , że Polacy to tylko takich świętych sami z siebie robią . Obecnie dla Żydów jest jeszcze lepsza sytuacja , ponieważ dochodzi
Ukraina. Ukraina, która według Amerykanów musi być wolna - wolna czyli w ich łapach. A jak w ich, to panowie z Izraela i tam łapki w swoich interesach połączą. Zwłaszcza , że przed wojną na terenie dzisiejszej Ukrainy  naszych Żydów troszkę było . Amerykanie wszędzie gdzie coś robią a nawet mówią wprowadzają chaos , który potem sami uspokajają , a żydzi pomagają im zarobić na tym bałaganie, robiąc przy tym niemiłosierne interesy .

Szef FBI Jams Comey kłamie ! Prezydent Obama kłamie ! - To nie są niedouczone matoły ! To jest moim zdaniem spisek  na Polskę!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz