poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Polski już nie ma !

Wizja naszego Kraju ..naszej Polski według Adama Gogacza...Czy aż tak bardzo się myli...Zapraszam do lektury. Mariusz Janik

Teoretycznie jeszcze istniejemy jako państwo suwerenne , państwo na mapie . Polska została sprzedana , a w zasadzie była sprzedawana przez ostatnie 25 przez wszystkie ekipy rządzące i tu niestety moja partia szczególnie nie wyróżniła się ad plus , można tylko jej oddać na plus fakt , że po rządach złodziejskiej skorumpowanej AWS tak to posklejała , że dostaliśmy się do UE , ale to tyle. Dla niektórych mało ..dla innych wiele - kwestia oceny ...

Kraj w ciągu ostatnich 25 lat został wysprzedany , rozmieniony na drobne. Został także podzielony na Polskę A , B , a nawet C . Z tego właśnie powodu śmiem twierdzić , że nas już nie ma . Polacy pozbawieni własnego przemysłu , produkcji , energetyki , bankowości , zostali pozbawieni wolności gospodarczej , a to dzisiaj jest prawdziwa wolność narodów - niezależność gospodarcza . Mało kto wie , ale za naszą zachodnią granicą obywatele sąsiednich krajów dziwią się nam , że dajemy wciągać w te spirale kredytowe , a branie kredytu mieszkaniowego na 30 albo 40 lat jest dla nich niewyobrażalne i niezrozumiałe .
Należy przy tym zauważyć , że te wszystkie banki oferujące te idiotyczne nie mające nic wspólnego z logiką kredyty pochodzą właśnie z krajów tych samych w których zamieszkują ci zdziwieni obywatele . Dziwne prawda ? Przecież to ich patent ! No tak … tylko to ich patent na nas , zakłopotanych , wmanewrowanych przez własnych wybrańców narodu .. dla paru srebrników .
Można by tak długo opowiadać , tylko po co ? Przejdźmy do meritum - Polski najdalej i to w optymistycznej wersji za 30 lat , nie będzie !
W ten sposób zostaliśmy potraktowani , a szczegółowo nasze dzieci , w sposób okrutny . Zrobiono z nich wykształconych degeneratów , którzy są ukarani za naukę . Często otrzymane wykształcenie jest oszukane, bo wcale na nie zasłużyły nasze pociechy, tylko za nie zapłaciliśmy ... taki już system. Nie mają pracy i mieć jej nie będą , a zielona wyspa Donalda oszusta Tuska polega na tym , że według oficjalnych raportów zarabiamy trzykrotnie mniej, niż nasi sąsiedzi w zbliżonym , a często wyższym koszcie życia i dodatkowo mamy obroże , kaganiec i łańcuch w postaci wspaniałego 40 letniego kredytu mieszkaniowego jak dobrze pójdzie ...

Dlaczego Polski nie będzie najdalej za 30 lat ?
Polski nie będzie za 30 lat jeśli nic zdecydowanego nie zmieni się w polityce geopolitycznej i jeśli drastycznie nie rozpadnie się UE. Drastycznie mam tu na myśli rozpad strefy Szengen czy skonfliktowanie się państw UE . Bo to , że z UE w obecnym kształcie NIC nie wyjdzie to pewne . Ale  nic takiego strasznego się nie stanie bo Polacy po prostu wyjadą bezpowrotnie i nie wrócą nigdy  do Polski!!! … a wtedy w najlepszym układzie zostanie nas 15 mln ..ale  starców , kaleków , drobnych cwaniaczków bo lepsi też wyjadą …oraz pseudo patriotów - pseudo , ponieważ to zazwyczaj są zwykli nieudacznicy .
Tak więc nikt nie zostanie kto mógłby wytworzyć Polskie PKB , czyli kicha ! Nie ma nas !
Praktycznie jest to proces nieodwracalny. My Polacy staliśmy się bardziej wykształceni , a przede wszystkim poznaliśmy języki a globalizacja spowodowała , że ojczyzna to już sprawa umowna . W takim układzie młodzi ludzie w naturalny sposób rozpierzchną się po różnych zakątkach świata… podążając i słusznie za lepszą pracą , a przede wszystkim za godnością!!! Która to godność została  w Polsce zdeptana i wbita w bruk.
Polacy wyjadą boa  nikt, żaden bank nie będzie robił z niego kretyna i niewolnika , pojadą tam gdzie wynajem mieszkania to nie kłopot , a normalność i kupno na własność mieszkania to wybór a nie przymus . Tak, tak u nas to przymus stworzony przez system sitw post solidarnościowców, tylko po to by grupa developerów sprzedawała za holendernie pieniądze mieszkania przy pomocy zachodnich banków za niebotycznie drogie i niewolniczo skonstruowane kredyty .
Sami zrobiliśmy się w tzw. jajo - wykształcili nas , nauczyli języków i w ten sposób wyludnili , może to nawet nie jest celowa gra naszych zachodnich sąsiadów bo oni w zasadzie potrzebują w nas mieć konsumentów Lidlów, biedronek, Kauflandów  . My sami , nasi wybrańcy narodu wykręcili nam ten numer z pazerności , nie nachapaniu , grabieniu wszystkiego do siebie , trochę to przypomina grzybiarza , który zbiera grzyby normalnie kro po kroku , a oni - wybrańcy narodu ..zbierali grabiami niszcząc , startując całą ściółkę.

Czy można coś jeszcze zrobić , zaradzić , powstrzymać nieuniknione ?
Teoretycznie tak , ale to niezwykle trudne i praktycznie niewykonalne w warunkach obecnego wtłaczania obywatelom , że jest dobrze , że to bzdury , że taki Gogacz to chłapie jęzorem, bo ma parcie na szkło , że to frustrat , że gorszy od PiS , a SLD to komuch PZPR - stara złodziejska nomenklatura , która marzy o zniewoleniu narodu cenzurom i w ogóle z Ruskimi by chcieli ....
Jeśli ludzie sami w porę nie zrozumieją , ze taka np. Magdalena Ogórek to wcale źle nie mówi , tylko otoczenie może nie dorosło. Moim zdaniem źle prowadzi jej kampanie , narzuca durne hasła! Prawo trzeba zmienić ! Prawo administracyjne ! prawo skarbowe ! ..a ja Gogacz mówię ..podejście urzędnika do obywatela koniecznie trzeba zmienić ! Trzeba wprowadzić restrykcje wobec
nieuczciwych bankierów. Trzeba koniecznie ułatwić życie obywatelowi i co najważniejsze trzeba przeciwstawić się lobby zachodnich korporacji ! Polacy sami odbudują konkurencyjną produkcję, tylko im pozwólcie wybrańcy narodu !
Szczerze ? … wątpię , że to się uda. Przy tak zawikłanych układach sitw obecnie rządzących , którzy wprowadzili szablon życia Polaka , który ma być szczęśliwy i już ! A za 30 lat niech się martwią inni ...
Zatem ja mam plan wychowania mojego synka w duchu nie koniecznie patriotycznym do Polski i Polaków a w duchu patrioty lepszego świata i lepszych ludzi .
Można wybrać jeszcze wyjście pośrednie i chcieć dla swojego dziecka życia w wielkich aglomeracjach miejskich takich jak Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Warszawa , ale to już nie ma znaczenia ponieważ to jest już zagranica . Polska została podzielona na Polskę A, B ,C . Polska A to właśnie te wielkie aglomeracje - inny świat , tam nawet ludzie mają inny wyraz twarzy, inaczej jeżdżą samochodami , inaczej chodzą, niż ludzie w Polsce B ..w  tej w której ja zamieszkuję - małomiasteczkowej zawiści.
Często smutnych i styranych twarzy , gdzie sukces oznacza wyniosłość i wyższość a klęska wzbudza zadowolenie i zadowolony grymas twarzy na buziach co niektórych , ot … małomiasteczkowy prowincjonalizm , którego nie ma np. w Szwecji , ale to Szwecja .
Moim krajanom nawet się nie dziwię bo czego można oczekiwać od Polski B , która jest tylko podkolorowana farbkami UE i nic poza tym . Jest jeszcze Polska C …tej prawie nie znam , ale mój kolego z Bieszczad konkretnie Ustrzyki , mówi , że jeśli ruszą z kosami to policja zapowiedziała , że stanie po ich stronie , kto wie , może od nich się coś zacznie - tylko wtedy poleje się krew , a tego nie chcemy , prawda ?

Powodzenia Polsko , może się uda bez krwi, bo za trzydzieści lat zostaną po nas guziki ...
Powodzenia Polsko , może się …
Adam Gogacz 
PS Może przyjdzie nam chodzić po drogach brukowanych, ale nasze dzieci, nasza do miłość do nich pozostanie i w tym upatruje jedyną nadzieje na lepsze jutro ..na lepszą dla NAS POLSKĘ :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz