środa, 22 kwietnia 2015

Magdalena Ogórek zaszczuta , ale żywa !!!

Szanowni Państwo,
tym razem Adam Gogacz pokusił się napisać o naszej kandydatce na Prezydenta RP Magdalenie Ogórek. Tu jasno przypomnę jeszcze raz, iż szczerze jej sympatyzuję . Zapraszam do tekstu Adama, Mariusz Janik

Magdalena Ogórek polska historyczka , doktor nauk humanistycznych .
No właśnie .. chyba jest zbyt wykształcona i zbyt inteligentna w porównaniu do swych konkurentów, skoro ją tak atakują .
Atak na naszą kandydatkę jest zmasowany , a wręcz wściekły. Od TVN24 poczynając a na portalach społecznościowych  kończąc. Sam miałem okazję obserwować na FB wściekły atak na Magdalenę , Jak sypały się negatywy od prześmiewczych erotycznych kąśliwych docinek po dobitne chamskie uwagi co do wykształcenia , doświadczenia i w ogóle , że SLD to sobie grabarza wzięło rękoma Leszka Millera . 
W naszych kręgach wspierających jej kandydaturę istniała od samego początku. Czy wytrzyma to chamstwo , ten zmasowany atak wściekłych psów prawicowych.  Inaczej ciężko nazwać tak bezczelny, bez krzty dyplomacji, bez jakiegokolwiek zahamowania atak w postaci niewybrednych sformułowań - ogórek jako penis , ogórek jako mizeria , ogórek jako lala . Została potraktowana jak dziwka , jak cichodajka i to przez środowisko klęczące co najmniej co niedziela w kościółku przed klechą składając przy tym rączki na amen .
Ci piewcy miłosierdzia w imię demokracji , której zawiadują od 25 lat w nowo odrodzonej, jak to z pasją głoszą RP . Tą demokrację stworzyli oni .. post solidarnościowcy i zniekształcili ją całkowicie czyniąc z niej maszynkę do zarabiania dla zachodnich pijawek , korporacji i banksterów , sami jednocześnie garnąc do skarpet zdradzieckie srebrniki. Dodam, dla psów chcących szczekać , że SLD też miało w tym udział.  Oficjalnie wiadomo, że  Leszek Miller musiał po wszystkich złodziejaszkach i nieudacznikach zrobić porządek w ruinie finansowej państwa.
 I moim zdaniem wyprowadził Polskę na prostą załatwiając  nam wejście do UE i kasę.  Kasę,  którą psy prawicowe trwonią głupio , wręcz celowo i bezpardonowo .
Dlaczego o tym wspomniałem ? .. ano dlatego , że PO zorganizowało sobie życie jak w tzw. Madrycie i mechanizm ich liberalnoprawicowej mafii zadziałał cudownie. Zapewnili sobie raj na ziemi , tej polskiej ziemi . Wszystko było ustawione , wszystko precyzyjne wymierzone , wyliczone i przemyślane.  A tu masz ! Miller wyciął numer ! Wprowadził dziewczynę , która może popsuć szyki i cały misterny plan  wziął w łeb.
Bronisław Komorowski nauczony wszystkich możliwych scenariuszy , wąs zgolony , wszystko przygotowane. .. Na PiS sposób się zawsze znajdzie , a poza tym Bronisław ma takie sondaże , że było można spać spokojnie ... ale  .....było do momentu wejścia na scenę Magdy , która pierwszego dnia zaiwaniła 8 % Bronisławowi Komorowskiemu , a reszta przyglądała się spokojnie , wręcz z szacunkiem i uznali tą młodą i uroczą kandydatkę godną wpuszczenia do ringu .
Oczywiście nie było to spowodowane miłością. Bo okazało się , że ta kulturalna , salonowa Platforma i ich Bronisław Komorowski nawołujący wiecznie do pokoju ruszyli do ataku na Magdalenę Ogórek na każdym polu . Zaczęli od wprowadzenia w szeregi SLD trolli powodujących napięcie i w efekcie podział wśród działaczy.
W ten sposób częściowo, miejmy nadzieję, chwilowo udało im się rozbić ten niezły efekt początkowy .

Czy Magdalena Ogórek może jeszcze  wygrać ?
To bardzo, bardzo, trudne zadanie, przy praktycznie zerowej ilości czasu ..  ale, nie jest niemożliwe. Wiadomo nie od dzisiaj, że w polityce mogą zaistnieć nieprzewidywalne okoliczności na np. trzy dni przed wyborami .
Chodząc jednak po ziemi, przyznam, że  jest to mało prawdopodobne, zważywszy na ogromne środki finansowe Bronisława Komorowskiego i na niesamowity zmasowany atak jego środowisk , które nie cofają się przed niczym .

Dlaczego w ogóle to piszę ?
Piszę , dlatego , że niezależnie czy Magdalena zostanie  prezydentem, czy też nie,  to ważne jest by wszyscy , ale to wszyscy zwaśnieni od Napieralskiego po samego Millera poszli i masowo i w zmasowanym przypływie zagłosowali na Magdaleną Ogórek. Od jej wyniku przecież zależy czy lewica w Polsce będzie czy też nie. Jeśli teraz damy ciała ….to może być po nas . Apeluję również do partii Zmiana , której jestem sojusznikiem, by jednak zdecydowali zagłosować na Magdę, bo w końcu  warto iść w tym przypadku z SLD.
Tak przynajmniej myślę, po szczerej rozmowie z Mateuszem Piskorskim . Póki co mamy sytuacje jak za okupacji podczas II wojny światowej i wszyscy , którzy patrzeć nie mogą na poczynania prawego sektora , a są za lewicą , za socjalizmem , za prawami pracodawców i pracowników , za obywatelami nie tymi z górnej półki muszą umocnić Magdalenę Ogórek.

Magdaleno Ogórek - Do boju !!! Po zwycięstwo idę z Tobą !!!
                                                                                W nadziei na lepsze jutro, Adam GogaczBrak komentarzy:

Prześlij komentarz