czwartek, 26 stycznia 2017

Wały w Chojnickiej Prokuraturze cd.

Szanowni Państwo,
dlaczego potrzebny jest nowy Gospodarz i Nowe Porządki. Podaje na moim przykładzie. 
Nie sztuką jest przegrywać Wszystko, kiedy ma się kupioną prokuraturę i poszczególnych prokuratorów. 
Prowadząca śledztwo, prokurator Dorota Gumowska, która z jednej strony twierdzi, iż decyzji w prowadzonym przez siebie śledztwie 3 Ds 434/15 nie podejmowała, a z drugiej KPP Chojnice informuje mnie że :     

    "Postanowienie o umorzeniu śledztwa z dnia 31.12.2015 r. zostało wydane po uprzednim wydaniu stosownego ustnego i pisemnego polecenia prokuratora nadzorującego ( Doroty Gumowskiej )." 

Przypomnę, że mąż Pani Gumowskiej w czasie prowadzonego śledztwa przez prokurator Dorotę Gumowską pracował na stałą umowę o prace w PHP Bagietka sp. z o.o, zatrudniony przez moją byłą żonę, co do której również było prowadzone śledztwo. 
Mało tego, prokurator, Dorota Gumowska, wydając policjantowi to polecenie służbowe nie oglądała nawet akt sprawy, co wynika z dalszej dokumentacji KPP Chojnice. 
Za te, udzielone mi informacje, Komendant Krzysztof Pestka wyleciał !!!! na wcześniejszą emeryturę !!!! Ale o tym potem.
To przytrafiło się mi ...ale jutro przytrafi się ...Tobie, Panu, Pani i tym Wszystkim, którzy są niewygodni dla tutejszej władzy i nie mają dosyć kasy aby sowicie opłacić prokuratorów, czy też sędziów.  
To musimy zmienić !!! 
Musimy dokonać wyboru, aby "Chojnice" były dla Nas i stwarzały warunki do prawidłowej egzystencji. To jest ten Czas. 
A jeżeli nie !!! .. to Nas zmienią .. na bezwolną masę z której z czasem nawet własne dzieci będą miały niezłą polewkę ... "miałeś chamie złoty róg"
 ... o tym już czytaliśmy ... i co ? ...ta rola Pani, Panu, Wam odpowiada ???? 
Pomagam wielu osobom i kiedy się u mnie na dywaniku zjawią to raptem otwierają oczy ... 
Pytanie .. czy należy czekać, aż się nam .. wam  coś przytrafi, aby włączyć myślenie i działanie ? 
... sami sobie odpowiedzcie ......

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz