wtorek, 31 stycznia 2017

Wały sędziego Sporysza cz.1

Podam przykład zeszmacenie się godności sędziego, Sądu Rejonowego w Chojnicach, Romana Sporysza. Moja ex małżonka wraz z jej prawnikami: Krzysztofem Podniesińskim i Krzysztofem Małeckim szastając na lewo i prawo kasą, kupując urzędników, dążą do zmuszenia mnie abym moje udziały w spółce 50 % i udziały w budynku  55 % sprzedał im za bezcen. 
Włamują się do moich pomieszczeń w budynku, kradną  ważne dokumenty, komputer z danymi i przy pomocy Agencji Gryf ( właściciel Włodzimierz Wolski) wyrzucają mnie siłą z mojego budynku. 
Kupieni policjanci, prokuratorzy, sędziowie za kasę sankcjonują poczynania mojej ex i jej prawników.

Przedstawiam dowody:

Postanowienie z dnia 6 czerwca 2007 roku, sygnatura II Kp 167/07, oszust, sędzia, Sądu Rejonowego w Chojnicach, Roman Sporysz, podejrzewam za grubą kasę w swoim postanowieniu napisał:

„Oczywistym jest, że budynek ten stanowi część przedsiębiorstwa prowadzonego przez Spółkę BAGIETKA.  To, iż pokrzywdzony jest współwłaścicielem tego budynku, ma prawne znaczenie, ale nie w tej sytuacji, gdy wyzbył się on części władztwa nad tą nieruchomością na rzecz Spółki BAGIETKA. Z chwilą bowiem prawnego udostępnienia tej nieruchomości Spółce, to ona sprawuje zarząd nad tą nieruchomością. To uprawnienie może sprowadzać się także do wejścia do poszczególnych pomieszczeń budynku. Spółką BAGIETKA  zarządza w chwili obecnej Jolanta Janik i z tego względu podejmowane przez nią działania odnoszące się do budynku w posiadaniu Spółki nie może nosić znamion przestępstwa.”

Po latach, ta sama pani Jolanta Janik wraz z jej prawnikami oszustami oświadcza w "Umowie najmu" z dnia 31 grudnia 2010 roku, kiedy już, przy pomocy prokuratorów i sędziów ograbiono mnie z dziesiątek milionów złotych,  co następuje:

Najemca ( PHP Bagietka sp. z o.o reprezentowana przez Krzysztofa Małeckiego) oświadcza:
- zna stan nieruchomości,
- uznaje nieruchomość za w pełni zdatną do jego celów,
- będzie używał nieruchomość na cele poprodukcyjne i biurowe.

Wynajmujący ( Jolanta Janik i radca prawny Krzysztof Podniesiński ) oświadczają, że nieruchomość jest wolna od wszelkich obciążeń na rzecz osób trzecich, które w jakikolwiek sposób mogłyby utrudnić lub uniemożliwić wykonywanie uprawnień Najemcy”

I raptem, to co napisał w swoim Postanowieniu sędzia, Roman Sporysz staje się jedną wielką śmierdząca kupą !!!!

I co oszuście .. Romanie Sporyszu ??? 
Jak to się ma do Twojego w/w Postanowienia ? 
Za „trzydzieści srebrników” sprzedałeś godność Sędziego RP, nie mówiąc już o swojej godności. 
Zeszmaciłeś stan Sędziego RP i to są już fakty !!!!

A kiedy weźmiemy działania Prokuratury Rejonowej w Chojnicach, która za kasę pozwala utajniać umowę najmu w taki sposób, iż zezwala aby była ona zanonimizowana, oraz dopuszcza, aby Krzysztof Podniesiński wysyłając  swojego adwokata wystawiał żądanie do prokuratorów, aby nie pokazywać Mariuszowi Janikowi tak "Umowy najmu", ani pisma przewodniego adwokatów … to są po prostu jaja !!!!!!

Ale kasa nie śmierdzi, co panie Sporysz ? .. warto było zostać sędzią … 
... Ukochany Kraj .. Umiłowany Kraj !!! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz