piątek, 20 stycznia 2017

Warto postawić na dobrego Posła RP

Postawiłem na Posła na Sejm RP, na Pawła Skuteckiego. 
Mógłbym zrobić Quiz  .. ilu mamy Posłów w RP, ale sobie daruję. Ale zapytam ilu Posłów się za Państwem za Waszymi sprawami skutecznie wstawiło ... no właśnie. Wspólnie z Posłem, Pawłem Skuteckim oraz wieloma fachowcami postawiliśmy sobie za zadanie odpowiedzi .. co oznacza skuteczne zajęcie prawa, jakim było w ,moim przypadku prawo wynikające z zajęcia przez Komornika Sądowego 50 % udziałów w spółce Bagietka. Wiedza na ten temat prokuratorów jest śmietnikowa ... można sobie spokojnie powiedzieć, iż studia prawnicze kończą matoły a już szczególne matoły dopuszczone są do urzędu bycia prokuratorem. Ma to też i swój powód  ... matołami się łatwo steruje i są na gwizdek szybko przy nodze władzy. 
Sędziowie są trochę lepiej ogarnięci wiedzą i ilością oleju w głowie.  Nie mniej jednak są w pełni upolitycznieni i też na gwizdek władzy .. lub kasy. Spodziewanie się sprawiedliwości w Sądach RP jest Utopią. Spodziewanie się Praworządności w Sądach jest możliwe, ale w większości, jak już piszę, za kasę lub za układ. Jedynie skutek ma postawienie na właściwych ludzi, co to nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i niezależnie od pokrętnych wyników są wytrwali.  
Zmuszę wspólnie z wieloma kolegami do właściwych odpowiedzi. Zmuszę do przeczytania książek prawniczych i zrozumienia tego co przeczytają tak prokuratorów jak i sędziów.  A szczególnie krnąbrnych z nową dyrektywą Zbigniewa Ziobry, Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości będziemy zamykać !!! Tak też się stanie.  A jeżeli nie, to jest jeszcze inna wersja, która może spowodować, że obywatel RP weźmie sprawę w swoje ręce i tak jak za czasów okupacji powstaną grupy do likwidacji, szczególnie tych, co to się przykładają do niszczenia naszej polskości i wszystkiego co Polskie. 
Z poważaniem Trybun Ludowy RP 
Mariusz Janik.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz