czwartek, 7 maja 2015

Adam Gogacz - Polski już nie ma !!! CDN ...Drodzy czytelnicy , 
kochani obywatele RP .. jakiś czas temu napisałem tekst świadczący o tym , że Polski już nie ma , a teraz dopiszę jeszcze nowe , okrutniejsze fakty , nie gdybania , nie spostrzeżenia czy wnioski , a fakty !
"Nasze" media bombardują wszystkich wiadomościami typu - śmieci medialne , wiadomości nic nie znaczące , jesteśmy zawaleni nic nie znaczącymi zbitkami . Nie ważne czy to TVN czy Polsat , TVP , nie ważne..  nawet czy to media elektroniczne .
Wszystkie są zmanipulowane i przesterowane na potrzeby kampanijne, oraz potrzeby "spokojnego " zarządzania interesami tzw. rządzących ekip , tak aby tłum, czyli my, nie miał zbyt wielkiego dostępu co się właściwie dzieje , a jak już się dowie, to po fakcie jest i tyle ... Jeśli ktoś się postara i wyda parę złoty na gazety tzw. Papierowe, to może dowie się z nich czegoś powiedzmy prawdziwszego , ale to również nie takie proste, bo w zasadzie trzeba na zmianę kupować przeróżne gazety i przeglądać je
wybiórczo , sekcjonować, tak, by nie dać się wciągnąć w kolejny śmietnik bzdur i mataczeń na żywych organizmach, czyli nas samych .
Ostatnio przeglądając sobie tygodnik Angora natknąłem się na ich autorski artykuł " Kiedy państwo umywa ręce " i oczom własnym nie wierzyłem co czytam . Zatem dowiaduję się , że mijają trzy miesiące od zlikwidowania państwowego przedsiębiorstwa " Polskie Nagrania ".  29 stycznia tego roku nasi paserzy z niby rządu sprzedali 60 letnią perłę naszego kraju , komu ? oczywiście USA - spółce Warner Music Poland !!! Firma warta była 16 mln , ale co tam została sprzedana za 8 mln . Polskie Nagrania miały 3mln długu , więc " wszystko w porządku biznesowo " . No tak, ale na szmirę w wykonaniu kończącej się Madonny nasz " rząd " sponsorował kwotą 2 mln i problemu nie było !
To nie koniec ewidentnego niszczenia dóbr narodowych przez przedstawicieli tegoż narodu , bowiem jest jeszcze coś takiego jak Państwowy Instytut Wydawniczy - oficyna niesłychanie zasłużona dla polskiej humanistyki , literatury , kultury . Co się z nim dzieje ? PIW również miał kłopoty finansowe już od 2012 roku, kiedy to została postawiona przez paserów z rządu w stan likwidacji !!! , ale PIW sobie poradził , odbudował się gospodarczo , wykazuje nawet zyski , mimo , że takie instytucje nie na
tym polegają ... i co ? ... i nic ! Nasi paserzy, czytaj ministerstwo finansów , twierdzą , że nie można odwrócić tego procesu likwidacji i basta ! ... jeszcze się bronią , jeszcze między innymi  Maja Komorowska protestuje , jeszcze walczą ... co dalej ? … dalej myślę , że paserzy z rządu cierpliwie odczekają, aż sprawy przycichną , zasypią nas syfem medialnym przeróżnej maści i rodzaju i opylą to komuś z zachodu lub z za oceanu ..

Wnioski ?
Chyba dla każdego są jasne ! Polacy sami sobie zgotowali ten los głosując na towarzystwo wspólnej adoracji. Towarzystwo , które dba o drobne interesy swojej grupy przestępczej, niezwykle dobrze zorganizowanej .
W najgorszych okresach naszej historii nie byliśmy pozbawieni tożsamości , kultury , sztuki . Nawet podczas zaborów były tajne komplety . Obecnie za naszym niezupełnie świadomym , ale zawsze przyzwoleniem jesteśmy ogołoceni nie tylko gospodarczo , ale również kulturowo ! Kraj , który walczył przez setki lat o tożsamość i suwerenność sam godzi się na zlikwidowanie , dosłownie zatarcie swojego dziedzictwa bez słowa sprzeciwu , bez zająknięcia się musi zginąć !

Apel !
Apeluję do wszystkich obywateli RP ! Nie pozwólmy na niszczenie nas samych ! Zostawmy naszym dzieciom możliwość poznawania NAS samych , możliwość powiedzenia - ja jestem Polakiem ! Nie pozwólmy by nasze dzieci nie mogły powiedzieć kim są , co oznacza RP ? .... Nie pozwólmy by nasze dzieci powiedziały za 50 lat tak jak w prześmiesznym filmie " Seks misja " - Kopernik była kobietą ... niestety to staje się realnym smutnym i przerażającym faktem , a nie komediowym skeczem ...

                                                              Pozdrawiam wszystkich w zadumie Adam Gogacz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz