czwartek, 19 marca 2015

Ocenzurować Terroryzm

Adam Gogacz, tym razem w sprawie Terroryzmu!

zapraszam do ciekawej lektury.
Mariusz Janik 


Po raz kolejny jesteśmy świadkami kolejnej tragedii związanej z działaniami terrorystów , nie ważne jakimi , jednak cały czas terrorystów .
Tym razem " akcja" rozegrała się w Tunezji i to wiemy wszyscy , nawet mysz polna musiała usłyszeć to w radiu przejeżdżającego samochodu prowadzonego przez naiwnego człowieka .
Natłok informacji , którym raczymy się wzajemnie jest tak ogromny , że ciężki do udźwignięcia dla normalnego człowieka , powoduje reakcje paniki , bezpośredniej nienawiści człowieka do człowieka tylko dla tego , że jest podobny do ówczesnych terrorystów wyglądem .
To jeszcze nie byłoby takie złe , ale gorszym efektem ad plus dla terrorystów jest efekt sukcesu ich zamierzonego celu - czyli przekazu - jesteśmy ! jest nas coraz więcej ! nie boimy się nikogo ! , a rozpowszechniacie nasz przekaz sami wy , wy zachodnia cywilizacja ! , dziękujemy wam głupcy , zarabiajcie sobie te wasze srebrniki , zarabiajcie i cieszcie się , a za chwilę nigdzie nie będziecie bezpieczni i cała góra tych waszych srebrników wam nie pomoże ...

Czy jest sposób ?
Ja Adam Gogacz tak sobie myślę , że jest . Czasami w prostocie tkwi tajemnica sukcesu .
Prostym mechanizmem posługują się terroryści i my powinniśmy w rozwiązaniach niezbyt skomplikowanych szukać przeciwwagi dla terroryzmu .
Moim zdaniem trzeba ich uciszyć , trzeba pominąć , a w szczególności pokazać im , że to żadna sprawa , że świat ma poważniejsze problemy jak ich jakieś tam domagania się od nas niewiernych czegoś , no właśnie , czego ? Czy tak naprawdę określili się czego tak konkretnie chcą . Fakt , że świat może " podziękować " USA za ten kłopot jest ogólnie znany , bo to amerykanie " uszczęśliwiają " bliski wschód od dziesiątków lat , a oni tego nie chcą i basta . Sam byłem w Tunezji i właśnie w Tunisie i
nie widziałem nieszczęścia w tym kraju , a było to w 2002 roku , rozmawiałem z mieszkańcami , nie z podstawionymi ludzikami " reżimu " .
Nasz świat zachodu , a w szczególności USA i my pies łańcuchowy nowego amerykańskiego pana , zapomnieliśmy , że głównym zagrożeniem dla życia nas i naszych dzieci jest terroryzm , a nie Rosja i żadna Ukraina nam nie pomoże uratować świata przed rozwojem terroryzmu .
Nie powinniśmy zadzierać i chcieć jakiegokolwiek konfliktu z Rosją , bo ona może być bardzo potrzebna i w zasadzie jedynym sojusznikiem , który współpracując z resztą po prostu przygwoździ terrorystów do trumny .

Jak ja to widzę ? co uważam za główną broń ?
Główną bronią jest zmowa milczenia , punktowe ocenzurowanie prasy , telewizji , a nawet internetu na całym świecie . Natłok informacji o którym wspomniałem jest tak ogromny , że terroryści z tego właśnie korzystają , o to właśnie im chodzi i dlatego trzeba zamknąć buzie dziennikarzy .
Media powinny mieć zakaz poruszania danego tematu np . dzisiejsza Tunezja - tam powinien być jedynie krótki przekaz , że były próby zamachu , które generalnie nie powiodły się sukcesem , niestety kilka osób zginęło , wszystko i cisza i koniec informacji .
Żadne tam - " relacja na żywo " " jesteśmy wstrząśnięci " " solidaryzujemy się " " łączymy się w bólu " i tym podobne dyrdymały , bo ? bo o to im chodzi !
Osoby poszkodowane , te które przeżyły powinny dostać bardzo bardzo wysokie pieniądze pod warunkiem , że nigdy w życiu o tym nawet słowem nie wspomną , w przeciwnym wypadku czeka ich internowanie na czas nieokreślony . Terroryści bez obecnego rozgłosu są nikim , nie osiągną nic .
Polska jeszcze oprócz tego musi odbudować wywiad po haniebnej likwidacji profesjonalistów przez Antoniego Macierewicza wraz ze swoimi burkami z PiS , ale to inna historia na inny felieton ....

                                                                      Z Poważaniem Adam Gogacz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz