czwartek, 24 września 2015

Dopóki walczysz to zwyciężasz !

Nie wolno się poddawać! Nie wolno pozwolić się ludziom zniewolić tylko dlatego, że są prokuratorem czy sędzią. Należy twardo i nieugięcie stać na stanowisku swojej racji. To nie system nas niszczy ...to ludzie .... ludzie, którzy przez przypadek znaleźli się w układzie decyzyjnym systemu.
Prokurator, podejrzewam za kasę wydaje Postanowienia chroniące przestępców przed odpowiedzialnością karną. To staje się w Polsce już chyba standardem.
Prokurator decyduje wbrew prawu poświadczając stanowiskiem prokuratora, stanowiskiem osoby publicznej, osoby dużego zaufania społecznego, iż pisma kierowane na żądanie komornika i do komornika przez Członka Zarządu Spółki to nie dokumenty w rozumieniu kodeksu karnego a jedynie wyraz poglądu Członka Zarządu Spółki ???
Podobnie pisma kierowane do komornika przez radcę prawnego spółki to według prokuratora Prokuratury Rejonowej w Chojnicach też wyraz poglądu a nie dokument w rozumieniu art 115 par 14 kk. 
Co to powoduje ? Ano, że sprawę się uwala...zamiata pod dywan i prawdopodobnie za tak odwaloną robotę pobiera się dodatkowa kasę.
Ale cóż ...nie daję za wygraną i postanowiłem innych rozpytać ...ciekawy jestem czy też uważają .. że pisma kierowane przez w/w to tylko wyraz nic nie znaczącego poglądu ? ... czy też dokument w rozumieniu kodeksu karnego w którym poświadcza się nieprawdę co do okoliczności prawnej celem wielomilionowego wzbogacenia się ?... bo to zmienia radykalnie sprawę i trzeba z urzędu swoim ukrócić "czarne interesy" i posadzić na parę lat celem przemyślenia, czy opłaca się na przyszłość robić kanty ... Swoją drogą to ciekawy jestem jakie stanowisko zajmą zapytanie przez mnie instytucje w ramach dostępu do informacji publicznej ....zapraszam do lektury ... będę Państwa informował na bieżąco ... Brak komentarzy:

Prześlij komentarz