poniedziałek, 7 września 2015

Adam Gogacz kandydat na posła „o uchodźcach ,,,


Co nowego Panie w polityce ...
.. Ano Mamy do czynienia z niezwykle trudnym problemem . Problem polega na tym, że Europa nie jest i nie będzie przygotowana na podołanie problemu, który niejako sama współtworzyła działając razem z USA. Niszcząc przy tym skutecznie porządek świata. Porządek krajów postkolonialnych, które w taki czy inny sposób radziły sobie kiedyś same . Po tzw. wprowadzeniu nowego porządku czy też ładu, w naszych ramach pojmowania " ładu ", powstał ogromny bałagan na skale niewyobrażalną .
Amerykanie wykorzystali zamęt jaki powstał w wyniku ich działań i teraz zostawili nas Europejczyków, samych z tym problemem .

Polska, a reszta Europy  ...
państwa, takie jak: Anglia, Francja, Niemcy winny poczuć się same do odpowiedzialności. Wszak to żadna tajemnice że były krajami kolonizującymi krajów objętych obecnym problemem . A My Polacy ? .. cóż mamy z tym wspólnego ?  .. z jakiej racji mamy uczestniczyć  w przyjęciu i adaptacji ludzi, którzy nie są absolutnie asymilacyjni ? 
Powiem tak : My Polacy mówimy nie !
Z jakiej racji mamy ponosić koszty, bo korzystać będą jak zawsze inne bogate kraje !!  Nic to, że Niemcy przyjmą ich wiele, wiele, więcej. Oni są doświadczeni. My nie. My znowu dostaniemy po Polskiej Dupie !

po części jestem antysemita ...
W związku z tym, że ludzie Ci nie potrafią się asymilować, nie wolno Europie tak bezgranicznie ich przyjmować. Oni są nieprzygotowani i nigdy nie będą. Nie potrafią żyć w sposób harmonijny w grupie. To totalnie inna kultura, którą szanuję, ale nie koniecznie akceptuję w mojej szerokości geograficznej .

Co z wojną z terroryzmem ?
Najważniejszy, kluczowy punkt zaistniałego problemu to Wojna. To Wojna  otwarta. Wojna  trwająca z terroryzmem . Słyszy się tu i tam,  że nowo powstałe szaleńcze państwo to twór USA po to by zniszczyć alkaidę , podobnie jak alkaida została stworzona by walczyć ze związkiem Sowieckim . Tak więc pomyślmy ..  na ile możemy sobie pozwolić ? My Europa ! Uważam, że Polska nie powinna mieć nic z tym wspólnego . Bzdury o tym, że my też musieliśmy uciekać są zwykłym populistycznym chłamem. My możemy przyjąć Ormian , Ukraińców ....
ok, ... ale nie takie nacje , nieasymilacyjne całkowicie ...

Mówię Nie !!!!!!!!! Adam Gogacz
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz