środa, 23 września 2015

Sąd w Chojnicach w sprawie pism Mariusza Janika zajmuje stanowisko

Szanowni Państwo,
.. każdy mając problem walczy jak umie i jak może.....
Ja ... Rozsyłam ostatnio pismo tej samej treści  do różnych instytucji i osób prywatnych. Pismo to dotyczy Chojnic i  informuje w detalu o popełnionym przestępstwie przez Członka Zarządu Spółki i współpracujących z nim radców prawnych. Przestępstwo polegało na tym, że informując Komornika Sądowego poświadczali w dokumentach nieprawdę co do okoliczności mających znaczenie prawne. Działali oni nie tylko świadomie, ale też z premedytacją mając na względzie osiągnięcie wielomilionowych korzyści. 
Udało im się doprowadzić w ten sposób niewygodnego udziałowca spółki i współwłaściciela nieruchomości w której spółka prowadziła działalność do ruiny finansowej zmuszając go jednocześnie do sprzedania im udziałów w spółce i nieruchomości w stosunku do rzeczywistej wartości za bezcen. Po latach podczas pewnego procesu przez Sądem Okręgowym w Słupsku tak radca prawny jak i Członek Zarządu Spółki przyznali, iż oszukali Komornika Sądowego. I teraz od Spółki pobierają za samą dzierżawę nieruchomości z której to Spółka korzysta sumę po 10.000 zł netto na głowę. W ciągu 5 lat od zakupu nieruchomości pobrali w formie czynszu od Spółki sumę 1.200.000 zł. A co do samej spółki to prezentują, iż obecnie spółka posiada dwa Wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa za rok 2013 i 2014 świadczące o milionowych obrotach miesięcznych. Poprzednio do Komornika Sądowego narzekali, że Spółka ma niesłychanie złe kondycje. A co do ewentualnego czynszu dla niewygodnego wspólnika to poświadczyli Komornikowi, że wspólnik nie ma prawa do czynszu gdyż nieruchomość jest oddana na czas nieokreślony w formie aportu do spółki. 
Przed Sądem Okręgowym w Słupsku zaprzeczyli temu.
To tyle celem wstępu.
W piśmie swoim, rozsyłanym do różnych instytucji i organów państwowych wyraźnie zaakcentowałem, iż z racji powziętej informacji zawartej w piśmie odbiorcy winni rozważyć konieczność, czy też możliwość złożenia do prokuratury podejrzenia popełnienia przestępstwa przez wymienionych a przynajmniej celem weryfikacji przesłać moje pismo wraz z załącznikami do prokuratury.
I tu pierwszy akcent !
Prezes Sądu Rejonowego w Chojnicach zareagował zgodnie z prawem i przesłał pismo Mariusza Janika do Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Chojnicach.
A co dalej będzie ? .... będę Państwa na bieżąco informował. Mariusz JanikBrak komentarzy:

Prześlij komentarz