środa, 18 lutego 2015

Tusk przestraszył się Janika?


Z pewnością wszyscy pamiętacie aferę podsłuchową związaną z pewną znaną restauracją w Warszawie. 

Ja, jako obywatel tego kraju zawiadomiłem Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez Premiera Donalda Tusk, w związku z "zamiataniem pod dywan" ważnych kwestii ujawnionych w wymienionych podsłuchach. 

Premier Tusk najbardziej przejął  się nie treścią podsłuchów ale tym, że ktoś ośmielił się tego dokonać

Zawiadomienia dokonałem w lipcu 2014 r.  

Niedługo po tym Premier Tusk wyemigrował. 

Dlaczego...?

Prezes Rady Ministrów  - Premier Donald Tusk, po powzięciu ważnych dla stanu państwa polskiego informacji dotyczących, tzw. afery podsłuchowej, w rażący sposób nie wywiązał się z nałożonych na niego poprzez Konstytucję obowiązków, zapewniających dobro wszystkich obywateli i dbanie o przestrzeganie prawa.
         Podwładni Premiera Donalda Tusk, ośmieszyli i znieważyli państwo polskie na arenie międzynarodowej, co w konsekwencji doprowadzić może, do utraty zaufania wobec obywateli polskich na wszystkich płaszczyznach życia, zwłaszcza w kwestii międzynarodowej.

         Premier Donald Tusk nie wyciągnął  konsekwencji wobec osób ośmieszających naród polski, co więcej , swoją uwagę skierował przeciwko osobom, które odważyły się ujawnić wszelkie ważne informacje na temat tego co każdy z polityków myśli o swoim kraju i obywatelach – wyborcach. Obywatelach, którzy poprzez wybory bezpośrednie zaufali osobom najważniejszym w państwie. W ten nikczemny sposób doprowadzili do całkowitej utraty zaufania dla praworządności w Polsce. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz