niedziela, 6 grudnia 2015

Pomorska "Ośmiornica" Cz. 4

I znowu chojnicka prokuratura błysła .. jak zawsze zresztą.  Jakby ktoś ją z góry poprowadził grzecznie za rączkę .. jak masz zrobić, aby nic nie zrobić i nic przy tym nie potłuc.
To jest niezwykle ważna instrukcja, przy szczególnie ciężkiej pracy prokuratora.
No, ale do tematu ..
Zgłaszam do śledztwa 3 Ds. 434/15, uporczywe nękanie i stosowanie groźby karalnej, które nie dosyć, że dotyczy radcy prawnego spółki Bagietka, Krzysztofa  Małeckiego, to jeszcze sprawa, która jego dotyczy jest zagrożona  paragrafem 271 § 3 kk ( czyli czyn zagrożony od 6 miesięcy do ośmiu lat ) a co robi prokurator Joanna Kapłońska Gajewska ?
Prokurator Joanna Kapłońska Gajewska, niemożebnie zajęta, zleca sprawę Komedzie Powiatowej Policji w Chojnicach, ale z konkretną instrukcją !!! Niech to poprowadzi zupełnie inny policjant, co ze sprawą śledztwa 3 Ds. 434/15 nie ma nic wspólnego. I nie powinien mieć, bo to ważne .. bo co ma watki łączyć, .. jeszcze mu się styki przegrzeją.
Przesłuchujący mnie policjant czyni to, o co poprosiła pani prokurator Joanna Kapłońska Gajewska. Ma się wrażenie, ze skutkiem równie szybko przesłuchać i jeszcze szybciej odmówić wszczęcia dochodzenia .. co też grzecznie  czyni ..
Zastanawiam się .. tak z logiki ..czy nie powinien tę sprawę poprowadzić ten sam policjant, co już śledztwo prowadzi. Taki wprowadzony Policjant zdaje sobie sprawę, że taki radca, Krzysztof Małecki musi wszystko robić aby „tyłka” nie umoczyć, bo przy takim oskarżeniu i jego potwierdzeniu na co wskazują  zebrane do sprawy dokumenty, traci prawo do wykonywania zawodu i nic jak na bezrobotne się udać …
No, ale małe miasteczko, gdzie wszyscy się znają i o wszystkim wiedzą musi się jakoś kupy trzymać ..człowiek człowiekowi przecież nie świnią .. trzeba przecież od czasu do czasu ludzka skórę mieć … zapraszam www.janikpress.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz