piątek, 4 grudnia 2015

Pomorska "Ośmiornica" Cz. 2

Szanowni mnie obserwujący Państwo,

postanowiłem zadać tak Prokuraturze jak i Sądowi w ramach pozyskania informacji publicznej szereg mnie nurtujących pytań w aspekcie „Pomorskiej Ośmiornicy”. Szczególnie, kiedy to indagowane instytucje bardzo dobrze znają odpowiedzi.
Szczególnie interesuje mnie klucz jaki obrała Prokurata i Policja aby człowieka zniszczyć.

Rozumiem, że Mariusz Janik dla Policji i Prokuratury, aby lepiej w niego trafić jestem tylko obleśnym 150 kilogramowym Gównem, jak to zorganizowana przez Rzecznika Prasowego Policji osoba posługująca się Nickiem Arika na portalu Internetowym Chojnice24.pl napisała.  

Ok. Wygląd mój jest taki jaki jest i mogę przyjąć, iż środowisko reprezentowane przez prokuraturę i policje potrzebuje mocnych dosadnych określeń aby  móc dobrze wykonać powierzoną im robotę.

Dodatkowo aby nadać temu obleśnemu 150 kilogramowi gówna, Policja i Prokuratura decyduje się nadać Mariuszowi Janikowi  dodatkowo status idioty i intruza.
Łatwiej jest już teraz zgłaszane przez Mariusza Janika sprawy ładować do policyjnego czy też prokuratorskiego kosza.

Żeby mieć jednak 100 %  pewność,  że to obleśnie 150 kilogramowe gówno ( Mariusz Janik ) jest tym idiotą i intruzem piszącym do prokuratury różne tam pisma, Prokuratura decyduje się wysłać Mariusza Janika na badania psychiatryczne.
A co tam? ..  ma być mądrzejszy od nas … chyba go porąbało…

No ..  dodatkowo pogrzebie się jeszcze w policyjnym komputerze w ramach dostępu do informacji niejawnych.. znajdzie się jakieś jeszcze gówno i razem się coś zlepi i robota wykonana .. ostatecznie ma się te odznakę i pistolet ..  to o co chodzi ?

Na wysokości takiego intelektu Policja i Prokuratura prowadzi obróbkę nie tylko Mariusz Janika, ale dla przykładu jeszcze Marcina Wałdocha …ale resztę proszę już doczytać na portalu  www.janikpress.pl 
PS W części 3 Pomorskiej „Ośmiornicy ”przedstawię interesujące załączniki obrazujące w/w tekst.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz