poniedziałek, 22 czerwca 2015

Adam Gogacz zdradza Polskę, tak jak wszyscy Polacy !


.............  tak !!! 
.... zdradzam Polskę!!! .. zdradzam na bieżąco , tak samo jak 38 mln polaków !
Sprzedaliśmy się , sprzedaliśmy nasze dzieci , sprzedaliśmy własną tożsamość za przysłowiową czapkę gruszek . Zagłosowaliśmy na nieodpowiednich ludzi i to od 1989 roku , nie oszczędzę tu niestety nikogo , nie oszczędzę nas zwykłych zjadaczy chleba i nie oszczędzę żadnej z rządzących grup politycznych w ostatnim dwudziestopięcioleciu .
Sprzedaliśmy wszystko co było do sprzedania i to nie byłoby jeszcze tak tragiczne, bo takie błędy można z czasem naprawić poprzez powolne , ale konsekwentne odrabianie strat w postaci odbudowywania majątku krajowego , budując nowe , inne oblicze, polskie przedsięwzięcie w postaci przedsiębiorstw i tym podobnych w świecie gospodarki wolnorynkowej i ogólnej globalizacji .
Sprzedaliśmy się o wiele wiele gorzej , sprzedaliśmy własną tożsamość . Połknęliśmy jak marna rybka haczyk zachodniej " opiekuńczej " gospodarki , która podsunęła nam pod nos "świecidełka" z pod znaku pięknych towarów , tak nam brakujących po błędnych rządach ludzi poprzedniego systemu . Staliśmy się niewolnikami własnej zachcianki zjedzenia batona " Mars" itp . Zaakceptowaliśmy bez zająknięcia rozpanoszenie się hiper i super marketów , które często powstały w miejsce zakładów produkcyjnych dających " dawnym Polakom " zatrudnienie , ale co ważniejsze dumę i pewność siebie . W zamian dostaliśmy świecidełka , nic nie znaczące w szerszym wymiarze. Dostaliśmy uczelnie , które ogłupiły nas do końca , które dały nam ułudę wykształcenia , które mieliśmy kiedyś naprawdę , a nie jak dziś zaniżony poziom w zamian za parę groszy . Sprzedaliśmy siebie godząc się na to wszystko, tylko dlatego by mieć czysto i posprzątane . Zapomnieliśmy , że budowaliśmy , budowali to wszystko co teraz twierdzą oszuści z zachodu , właśnie my , a oni jedynie weszli ze swoimi " srebrnikami " i pokolorowali nam świat - położyli nową kostkę brukową na naszych chodnikach , położyli nowy asfalt na naszych drogach nazywając je pieszczotliwie " Schetynówki " i wiele innych podobnych przykładów .
Obecna ekipa rządząca w zasadzie nie ma już innego wyjścia jak iść ta drogą bo innej nie ma !!! My ją wytyczyliśmy , my obywatele ... jedynym naszym usprawiedliwieniem jest to , że przez lata marzyliśmy o " peweksie " i to nas zgubiło . Dlatego też podziwiam Rosjan ich niezależność , która w pięć minut potrafi zmieść z powierzchni ich ziemi , ich ziemi ! MacDonald i tym podobne świecidełka w imię ICH dobra narodowego ..  nawet kosztem mniej pokolorowanego świata , który jest tylko ułudą , ułudą bardzo drogą dla narodu , dla nas samych .
Tak czuję się zdrajcą!!! Tak złapałem się również na ten lep .. tak teraz żałuję .. tak chcę to zmienić !
Ja!!! Adam Gogacz!!! ... chcę wyjść na polską ulicę i wszystko to wykrzyczeć !!!!!
Tak ! ... ja, Adam Gogacz będę walczył o nas .. o nas Polaków !2 komentarze:

  1. http://polskiepiekielko.pl/minister-obrony-nato-nadal-powinno-prowokowac-rosje/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wprowadzili nas komuniści swoimi rękoma do tej Unii Europejskiej , adziś co ? stękanie ? Miller i jego 10 mln$ stracone ? przepite ? od rzadu USA za odstąpienie teryturium na więzienie USA ? A ile zarobił Kwaśniewski na osoczu krwi ? Że o tym z kruliczą wargą nie wspomnę .
    Przesraliście swój czas, i dziś podobnie brzmia słowa Kopaczowej- że napewno przez ostatnie 4-miesiace zajmemy sie potrzebami społecznymi

    OdpowiedzUsuń