sobota, 9 lipca 2016

Podróż w jedna stronę

Relacje Adam Gogacza z podróży z Premierem Polski, Leszkiem Millerem i Mariuszem Czeredysem " w  jedną stronę " ... Zapraszam .. Mariusz Janik.

Był czas na dyskusje, był czas na rozmowy, a teraz jest czas na czyny ! 
Dnia szóstego lipca 2016 roku, Adam Gogacz w towarzystwie Mariusza Czeredysa spotkał się z Premierem Rzeczypospolitej Polski, Leszkiem Millerem .
Spotkanie mało określony cel, który polegał na wzmocnieniu i ukształtowaniu lepszego wizerunku Sojuszu Lewicy Demokratycznej . Jednak oprócz tego spotkanie miało wiele innych wątków. Omówiono w sposób dokładny i rzeczowy Audyt Społeczny wykonany przez Mariusz Janik, Adam Gogacz i Tomasz Szlachetka, a firmowany przez Mariusz Janik .
Wspomniany Audyt Społeczny zdobył ogromne zainteresowanie Premiera Leszka Millera ze względu na jego cel i jakość. 
Audyt Społeczny polegający na sprawdzeniu rzetelności i transparentności pracy Prokuratury Rejonowej w Chojnicach jest kroplą drążącą w kamieniu niesprawiedliwości obecnego Wymiaru Sprawiedliwości .. czytaj Niesprawiedliwości . 
Można powiedzieć, że sprawa jest lokalna, ale podczas Naszej podróży z Premierem Polski Leszkiem Millerem zostało poruszono spraw wiele tego typu ... Spraw dotyczących Polski .. dotyczących Polaka.
Zatem, nie możemy być obojętni na tego typu społeczną inicjatywę.
Spotkanie z Premierem zbiegło się , nie bez przypadku, ze szczytem NATO w Warszawie . Tego rodzaju Audyty mają ogromny wpływ na postrzeganie Nas obywateli, że mamy świadomość społeczną i w pełni z niej korzystamy uczestnicząc tym samym z życiu gospodarczym, społecznym i politycznym.
Świadomość co, gdzie i kiedy dzieje się w okół Nas .
Zatem nic o Nas, bez Nas !!!!
Szczyt NATO powoduje, że oczy całego świata skierowane są na nasz kraj, czy tego chcemy czy nie, a zatem weryfikowani jesteśmy również my, jako ludzie , jako obywatele ! .
Audyt Społeczny wykonany jest właśnie po to abyśmy nie byli niedouczonym, niesprawnym intelektualnie narodem w oczach całego świata .

Jestem dumny z wykonanej pracy przez Mariusza Janika, w której miałem przyjemność brać czynny udział , tym bardziej, że Premier Polski, Leszek Miller docenił tę inicjatywę bardzo .

                                                                                       Adam Gogacz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz